Witam kolegów, Mam mały problem z podświetlaniem tego radia. Za podświetlanie odpowiedzialna jest przetwornica zasilana napięciem 9v i wyzwalana z procesora wysokim stanem. Moja prośba o zidentyfikowanie występującego tam układu, może ktoś z kolegów naprawiał to cudo i jest zorientowany. I jeszcze jedno pytanie, czy poza radiem powinna działać.