Cześć Wszystkim!
Mam problem z oryginalnym radiem CHRYSLER z Jeep GCII. Radio włącza się wszystko gra, działa podświetlenie przycisków jednak nie działa wyświetlacz.
Rozebrałem radio wstępne czary mary w postaci sprawdzenia czy nic nie jest przepalone (wizualnie), przeczyszczenie gniazd nic nie wykazały. Poprawiłem luty na układnie OKI L9206 pod wyświetlaczem - bez zmian. Z wizualnych rzeczy jest dziwna plamka w górnym lewym rogu wyświetlacza ale nie wiem czy to jakieś ma znaczenie.
Może jakaś mądra głowa podpowie czy da się to jeszcze uratować? Gdzie szukać przyczyny?
Pozdrawiam
Mam problem z oryginalnym radiem CHRYSLER z Jeep GCII. Radio włącza się wszystko gra, działa podświetlenie przycisków jednak nie działa wyświetlacz.
Rozebrałem radio wstępne czary mary w postaci sprawdzenia czy nic nie jest przepalone (wizualnie), przeczyszczenie gniazd nic nie wykazały. Poprawiłem luty na układnie OKI L9206 pod wyświetlaczem - bez zmian. Z wizualnych rzeczy jest dziwna plamka w górnym lewym rogu wyświetlacza ale nie wiem czy to jakieś ma znaczenie.
Może jakaś mądra głowa podpowie czy da się to jeszcze uratować? Gdzie szukać przyczyny?
Pozdrawiam