Witam,
Mam problem z cieknącą ropą - pompą wtryskową. Cieknie tak jak by z dołu za pompą (foto).
Jeśli posiada ktoś schemat takiej pompy Lucas to bede wdzięczny, znalazłem zestawy naprawcze do tej pompy w granicach 200zł i może uda się to uszczelnić w własnym zakresie.Proszę o podanie namiaru na dobrego pompiarza z z okolic Katowic bo różnie to bywa
. Chyba ze ktoś jest w stanie zrobić to z użytkowników forum również można pisać.
Pozdr. Przemek.P
Mam problem z cieknącą ropą - pompą wtryskową. Cieknie tak jak by z dołu za pompą (foto).
Jeśli posiada ktoś schemat takiej pompy Lucas to bede wdzięczny, znalazłem zestawy naprawcze do tej pompy w granicach 200zł i może uda się to uszczelnić w własnym zakresie.Proszę o podanie namiaru na dobrego pompiarza z z okolic Katowic bo różnie to bywa
Pozdr. Przemek.P