Witam ... Mam pytanie do kolegów> Czy ktoś posiada schemat albo rozpiske końcówek pin aby podłączyć wyświetlacz Opel Vectra albo Opel Corsa do radia Blaupunkt bez wyświetlacza. Mam takie dwa rodzaje wyświetlaczy i nie wiem jak się wyprowadzić z zasilaniem wyświetlacza i szyną do radia tak by to działało a nie chcę czegoś posadzić
Z góry wielkie dzieki za ewentualną pomoc!!! Pozdrawiam wszystkich