witam
pralka jak w temacie. nabrała wody i wybiła różnicówke.
woda po spuszczeniu byla zimna, każdorazowe podłączenie do gniazdka (rożne gniazdka próbowałem) powoduje wybicie bezpiecznika. nie mogę zresetować programu bo za szybko wybija prąd.
rozebrałem obudowę - nie widać wycieków...
proszę o pomoc jak dla laika z dziedziny agd - jak się za to zabrać
pozdrawiam
pralka jak w temacie. nabrała wody i wybiła różnicówke.
woda po spuszczeniu byla zimna, każdorazowe podłączenie do gniazdka (rożne gniazdka próbowałem) powoduje wybicie bezpiecznika. nie mogę zresetować programu bo za szybko wybija prąd.
rozebrałem obudowę - nie widać wycieków...
proszę o pomoc jak dla laika z dziedziny agd - jak się za to zabrać
pozdrawiam