Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fujitsu siemens laptop windows xp po starcie czarny ekran

20 Lis 2010 13:03 1851 4
  • Poziom 2  
    Witam. Jestem drugi raz na forum mam pytanie. Na laptopie przy starcie XP-ka pojawia się czarny ekran i okno do logowania. Nadmieniam że nie posadam nazwy użytkownika i hasła. W trybie awaryjnym udało mi się wejść na pulpit i metodą prób i błędów dokopać się do informacji że chodzi o" klient netware", tylko nic nie moge dalej zrobić i nie wiem gdzie szukać. Może ktoś pomóc? A i jeszcze jedno: chyba zrobiłem to próbująć zrobić sieć bezprzewodową PC-LAPTOP przy pomocy routera i tak to skopałem.
  • Poziom 36  
    Jeśli nie posiada kolega nazwy użytkownika i hasła to proszę zwrócić się do właściciela sprzętu, który takowe dane posiada.
  • Poziom 10  
    Czarny ekran i okno logowania? Na raz? żart xDD. Zaloguj i FORMAT, potem napisz czy pomogło1 ;)
  • Poziom 2  
    Witam kontakt z odobą która mogła by posiadać hasło odpada sprzęt był firmowy a ja go odkupiłem informatyk wykasował co trzeba i teoretycznie oddał w dobrym stanie,format też odpada niemam cd zbotowanego ani sterowników do sprzętu beśpośrednie podłaczenie pod internet też odpada UPC w którym mam internet nie chce się łaczyć z laptopem dlatego próbowałem routera.
  • Poziom 2  
    Witam skończyło sie tak informatyk jego czary mary bez formatu i wszystko gra oprócz kasy

dzięki wszystkim za pomoc ;-)