Witajcie ,
mam pytanie odnośnie tej pralki. Mam niewielki wyciek wody w okolicy odważnika (jest zaznaczony na czerwono na fotce ) po którym spływa woda na podłogę . Na kamieniu widać zaciek.Zrobiłem też fotkę fartucha . Jak zlokazlizować ten wyciek ? Nie widać by woda płynęła spod bębna a raczej tam gdzie jest niedostępna dla oczu czyli od frontu pralki ale jak to sprawdzić ? fartuch wygląda na cały choć widać na spodzie trochę rdzy. Jak namierzyć ten wyciek ?? Dzięki za wszelkie sugestie.
mam pytanie odnośnie tej pralki. Mam niewielki wyciek wody w okolicy odważnika (jest zaznaczony na czerwono na fotce ) po którym spływa woda na podłogę . Na kamieniu widać zaciek.Zrobiłem też fotkę fartucha . Jak zlokazlizować ten wyciek ? Nie widać by woda płynęła spod bębna a raczej tam gdzie jest niedostępna dla oczu czyli od frontu pralki ale jak to sprawdzić ? fartuch wygląda na cały choć widać na spodzie trochę rdzy. Jak namierzyć ten wyciek ?? Dzięki za wszelkie sugestie.