Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rozkodowanie radia

szeksziba 01 Paź 2004 23:29 5535 1
  • #1 01 Paź 2004 23:29
    szeksziba
    Poziom 2  

kupiłem samochód z niemiec z radiem kodowanym w środku, po zdjęciu klemy z aku wiadomo co czeka biedaka,ano pojawiają sie poszukiwania kodu do radyjka w moim przypadku jest to ford 2000 sound 2004,ma pamięć 6005l ,po 10 próbach błednego kodu radio zdechło i na wyświetlaczu mam teraz "10" byłem u faceta który tym się zajmuje ,padła cena jak za takie stare radio 40 zeta za ściagniecie kodu
    Moje pytanie brzmi czy warto do niego jechać czy lepiej zainwestować w jakiś programator i zrobić to samemu,czyli zaprogramować pamięć jeszcze raz albo kupić 93c06 i też wrzucić programatorem bina,acha i jeszcze jeżeli tak to jaki najtańzsy programator złożyc i to wykonać
    DZIĘKI za wszelkie porady jestem nowym na tym forum przepraszam jeęli się powtarzam z tym problemem.

• #2 01 Paź 2004 23:39
    slowmot
    Poziom 18  

To jest kwestia tylko i wyłacznie twojej decyzji.Jeśli chcesz tylko dla swojego radia składać programator ,to uważam że chyba cos żle skalkulowałeś....albo masz dużo wolnego czasu.40zetów to normalna cena-i pomyśl o jeszcze jednym za wynik zdjęcia kodu nie odpowiadasz Ty...czyli nic Cie nie obchodzi,dostajesz radio ze zdjetym kodem-pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME