#1 93121 04 Lut 2003 16:18 roy_ roy_ Poziom 16 Posty: 298 Pomógł: 5 Ocena: 17 Autor tematu Post #1 93121 04 Lut 2003 16:18 w jakim programie moge otworzyc pliki z rozszerzeniem DDB?
#2 93175 04 Lut 2003 17:39 yaurent yaurent Poziom 23 Posty: 693 Pomógł: 9 Ocena: 56 Pomocny post? (0) Post #2 93175 04 Lut 2003 17:39 No cóż.........bardzo ładnie czyta się je notepadem !
#3 93233 04 Lut 2003 18:58 roy_ roy_ Poziom 16 Posty: 298 Pomógł: 5 Ocena: 17 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 93233 04 Lut 2003 18:58 dziekuje
#4 93264 04 Lut 2003 19:30 elektryk elektryk Poziom 42 Posty: 11029 Pomógł: 439 Ocena: 241 Pomocny post? (0) Post #4 93264 04 Lut 2003 19:30 Wydaje mi się że jest plik bazy projektu do protela 99, ale głowy nie dam.
#5 96718 08 Lut 2003 20:21 MCbx MCbx Poziom 28 Posty: 1543 Pomógł: 14 Ocena: 27 Pomocny post? (0) Post #5 96718 08 Lut 2003 20:21 To pliki baz danych wykorzystywane w różnych programach. Na przykład Protel. Otwiera się je wieloma programami.
#6 96772 08 Lut 2003 21:14 roy_ roy_ Poziom 16 Posty: 298 Pomógł: 5 Ocena: 17 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 96772 08 Lut 2003 21:14 dzieki wszystkim !!! 8)