logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy zestaw INFINITY REF-475a i MAGNAT EDITION T30 do 1000zł jest wart zakupu?

lukaszek86 05 Gru 2010 15:04 671 1
REKLAMA
  • #1 8829381
    lukaszek86
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam.
    Zastanawiam się nad kupnem takiego zestawu do Seata Toledo 2 :

    wzmacniacz: INFINITY REF-475a Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    tuba MAGNAT EDITION T30 Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    mam na to ok 1000zł
    co o tym sądzicie? czy sprzęt jest warty swojej ceny??
    i oczywiście czy będzie grał ładnie i czysto bo zależy mi też na jakości.
    planuje dokupić później radio Alpine 9880R i zmienić seryjne głośniki na coś lepszego.
  • REKLAMA
  • #2 8829422
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Pkt 10.11 + 14
REKLAMA