Witam.
Zastanawiam się nad kupnem takiego zestawu do Seata Toledo 2 :
wzmacniacz: INFINITY REF-475a Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
tuba MAGNAT EDITION T30 Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
mam na to ok 1000zł
co o tym sądzicie? czy sprzęt jest warty swojej ceny??
i oczywiście czy będzie grał ładnie i czysto bo zależy mi też na jakości.
planuje dokupić później radio Alpine 9880R i zmienić seryjne głośniki na coś lepszego.
Zastanawiam się nad kupnem takiego zestawu do Seata Toledo 2 :
wzmacniacz: INFINITY REF-475a Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
tuba MAGNAT EDITION T30 Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
mam na to ok 1000zł
co o tym sądzicie? czy sprzęt jest warty swojej ceny??
i oczywiście czy będzie grał ładnie i czysto bo zależy mi też na jakości.
planuje dokupić później radio Alpine 9880R i zmienić seryjne głośniki na coś lepszego.