Od jakiegoś czasu nie mogę włączyć i wyłączyć tv pilotem i tak samo przy, przycisk power nie działa-nie wiem co się dzieje,czy jakiś czujnik poszedł czy coś innego-liczę na pomoc. Dziękuje
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam