Witam.
zakupiłem niedawno JAFa bez pkeya. chciałem go zainstalować ale gdy chce uruchomić program to wywala mi taki błąd:
P-KEY dongle not detacted Please insert activated dongle
To znaczy co ja mam teraz zrobić by uruchomić go bez pkeya ?
zakupiłem niedawno JAFa bez pkeya. chciałem go zainstalować ale gdy chce uruchomić program to wywala mi taki błąd:
P-KEY dongle not detacted Please insert activated dongle
To znaczy co ja mam teraz zrobić by uruchomić go bez pkeya ?