Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do ucinania głosu!

zaglodow 05 Feb 2003 11:39 4395 9
 • #1
  zaglodow
  Level 12  
  Witam. Kto kolwiek słyszał o programie do wycinania głosu z muzyki, przy tym nie tracąc sekund. Podobno to Cooledit, ale nie wiem gdzie to jest. Pomóźcie
 • #2
  Darekkk
  Level 24  
  Do VTT możesz załączyć odpowiednie pluginy. Widziałem nawet plug-in'y do Winamp. Poszukaj na www.winamp.com
 • #3
  krisxxl
  Level 28  
  Witam

  chcesz zrobić coś w stylu karaoke? Wyciąć pasmo wokalu z muzyki lub je maksymalnie wyciszyć ? Wydaje mi się że wspomniany przez ciebie CoolEdit ma taką funcję. Jak sobie dobrze przypominam to temat ten był kiedyś poruszany na forum.

  pozdrawiam

  Kris
 • #4
  Xyrovaqs
  Level 23  
  Do Winampa jest plugin Voice Remover, ale jest jeszcze taka jego wersja co wpsółpracuje z DirectX-em i każdym innym programem do odtwarzania. Jak zdajde link, albo sam program to go przyśle.
 • #5
  rapsik
  Level 11  
  sa pluginy do winampa na jego stronie
 • #6
  Darekkk
  Level 24  
  Spróbuj jeszcze, tak jak paisałem z pluginem do VTT. Ma większe możliwości niż ten do Winampa. Nazwa się chyba "Voice Erase" czy jakoś podobnie.
 • #7
  Sławek B.
  Level 12  
  Jest to prosty programik, posiada także kilka innych efektów prócz karaoke - flange, chorus, phase - bardzo ładnie działający i prosty.
  Regulowany efekt karaoke z filtrem pozwala także regulować szerokość stereo i wzmocnnienie tonów niskich (im więcej dźwięków międzyfazowych tym mniej z reguły środkowych tonów niskich)

  Miłej zabawy

  Pozdrawiam - Sławek B.
 • #8
  MADevil
  Level 18  
  Od dawna tego szukałem.... :D

  Dzięki :arrow: Sławek B.
 • #9
  Sławek B.
  Level 12  
  Nie ma za co :)

  Szukam jakiegoś fajnego kompresora dynamicznego do Winampa innego niż: Sound Solution, Tomass Limiter, SqrSoftLimiter, TomSteady, Wided100, Audio Compressor DSP, RockSteady.

  Z tych wszystkich zdecydowanie najlepszy i najbardziej odpowiedni jest Sound Solution 1.2b, gdyż posiada wszystko to, co jest mi potrzebne -

  http://www.zii.it/tms/

  - lecz jego konfiguracja jest raczej kłopotliwa, praco- i czaso- chłonna, dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje
 • #10
  pawol
  Level 22  
  Jak masz katę realteka na płycie głównej np. ALC200 to ściągni z www.realtek.com.tw najnowsze stery. Jest tam oprócz korektora graficznego fiszka "Voice cut off" czy cos podobnego. Działa - sprawdzałem