Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do ucinania głosu!

zaglodow 05 Feb 2003 11:39 4395 9
    zaglodow
    Level 12  
    Witam. Kto kolwiek słyszał o programie do wycinania głosu z muzyki, przy tym nie tracąc sekund. Podobno to Cooledit, ale nie wiem gdzie to jest. Pomóźcie
    Darekkk
    Level 24  
    Do VTT możesz załączyć odpowiednie pluginy. Widziałem nawet plug-in'y do Winamp. Poszukaj na www.winamp.com
    krisxxl
    Level 28  
    Witam

chcesz zrobić coś w stylu karaoke? Wyciąć pasmo wokalu z muzyki lub je maksymalnie wyciszyć ? Wydaje mi się że wspomniany przez ciebie CoolEdit ma taką funcję. Jak sobie dobrze przypominam to temat ten był kiedyś poruszany na forum.

pozdrawiam

Kris
    Xyrovaqs
    Level 23  
    Do Winampa jest plugin Voice Remover, ale jest jeszcze taka jego wersja co wpsółpracuje z DirectX-em i każdym innym programem do odtwarzania. Jak zdajde link, albo sam program to go przyśle.
    rapsik
    Level 11  
    sa pluginy do winampa na jego stronie
    Darekkk
    Level 24  
    Spróbuj jeszcze, tak jak paisałem z pluginem do VTT. Ma większe możliwości niż ten do Winampa. Nazwa się chyba "Voice Erase" czy jakoś podobnie.
    Sławek B.
    Level 12  
    Jest to prosty programik, posiada także kilka innych efektów prócz karaoke - flange, chorus, phase - bardzo ładnie działający i prosty.
    Regulowany efekt karaoke z filtrem pozwala także regulować szerokość stereo i wzmocnnienie tonów niskich (im więcej dźwięków międzyfazowych tym mniej z reguły środkowych tonów niskich)

Miłej zabawy

Pozdrawiam - Sławek B.
    MADevil
    Level 18  
    Od dawna tego szukałem.... :D

Dzięki :arrow: Sławek B.
    Sławek B.
    Level 12  
    Nie ma za co :)

Szukam jakiegoś fajnego kompresora dynamicznego do Winampa innego niż: Sound Solution, Tomass Limiter, SqrSoftLimiter, TomSteady, Wided100, Audio Compressor DSP, RockSteady.

Z tych wszystkich zdecydowanie najlepszy i najbardziej odpowiedni jest Sound Solution 1.2b, gdyż posiada wszystko to, co jest mi potrzebne -

http://www.zii.it/tms/

- lecz jego konfiguracja jest raczej kłopotliwa, praco- i czaso- chłonna, dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje
    pawol
    Level 22  
    Jak masz katę realteka na płycie głównej np. ALC200 to ściągni z www.realtek.com.tw najnowsze stery. Jest tam oprócz korektora graficznego fiszka "Voice cut off" czy cos podobnego. Działa - sprawdzałem