logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć wejście AFC w nowej głowicy Hermes T600?

nygma 08 Paź 2004 16:52 885 1
REKLAMA
  • #1 900341
    nygma
    Poziom 14  
    Posty: 165
    Pomógł: 2
    Ocena: 3
    Mam glowice z odzysku i chcialem ja przelozyc do wysluzonego Hermesa T600 zeby miec troche wiecej kanalow. Przystapilem do rzeczy i spotkala mnie niespodzianka. Fabryczna glowica nie ma wejscia AFC czy po naszemu ARCz. Takie wyprowadzenie jest na module p.cz. ale do niego dochodzi tylko wlacznik od ARCz z przedniego panelu. Mam pytanie co zrobic z wejsciem AFC z glowicy? Wymienial ktos moze glowice w tym zabytku?
  • REKLAMA
  • #2 900481
    Krawczak
    Poziom 31  
    Posty: 1578
    Pomógł: 175
    Ocena: 50
    Witam,można AFC poprostu niepodłączać .Pozdr.
REKLAMA