Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Identyfikacja odbiornika napędu bramy segmentowej Hormann po pilotach

glider33 06 Maj 2016 21:16 696 7
  • #1 06 Maj 2016 21:16
    glider33
    Poziom 20  

Witam,

czy może mi ktoś powiedzieć jaki odbiornik radiowy steruje napędem bramy segmentowej Hormann obsługiwanej takimi pilotami ?

Identyfikacja odbiornika napędu bramy segmentowej Hormann po pilotach

0 7
  • Pomocny post
    #2 06 Maj 2016 22:06
    yarpen86
    Poziom 23  

Witam,

Obawiam się że piloty to za mało, napęd może być praktycznie dowolnego producenta a jedynie sterowany modułem radiowym marki V2.

0
  • #3 06 Maj 2016 22:12
    glider33
    Poziom 20  

yarpen86 napisał:
    Witam, Obawiam się że piloty to za mało, napęd może być praktycznie dowolnego producenta a jedynie sterowany modułem radiowym marki V2.

No właśnie chodziło mi o rodzaj modułu radiowego użytego w napędzie (zaraz poprawię temat i posta).

W takim razie czy do odbiornika V2 można zaprogramować pilota od napędu bramy garażowej NICE ?

0
  • #4 06 Maj 2016 22:18
    yarpen86
    Poziom 23  

Radiolinia jest zmiennokodowa wiec raczej nic z tego nie będzie.

0
  • #5 06 Maj 2016 22:35
    glider33
    Poziom 20  

yarpen86 napisał:
    Radiolinia jest zmiennokodowa wiec raczej nic z tego nie będzie.

A możesz poddać linka do tego radia bo google nie wiele zwraca ? Czy to na pewno będzie V2 ?

0
  • #7 07 Maj 2016 09:33
    glider33
    Poziom 20  

Dzięki za konkretne namiary ;)

Klient zażyczył sobie żeby zamontować mu w podziemnym garażu napęd do bramy uchylnej Nice, ale koniecznie chce żeby pilotem Nice obsługiwać bramę wjazdową segmentową Homrann na wjeździe do podziemnego parkingu. Czy jest możliwe do zrealizowania ?

Myślałem, żeby dodać do napędu Hormanna drugie radio np. Proxima. Co o tym sądzicie ?

0
  • Pomocny post
    #8 07 Maj 2016 13:23
    tapczan0
    Poziom 21  

Dodaj drugie radio PROXIMA na NICE SMILO lub NICE FLOR - nie wiem jakiego NICEa posiada klient.
    Pamiętaj że Hormanna steruje się masą, a więc jeden koniec przekaźnika odbiornika na masę a drugi na wejście sterujące Hormanna.

0