Witam
Robiłem tp przestrojenie niedawno , oto opis co zmienić i jak działać:
C2 z 68pF na 20pF
C6 z 39p na 16pF (może być 12pF)
C18 z 120pF na 68pF
C14 z 27pF na 10 pF ale ja zmieniam na równolegle połączone 8pF i 3,3pF bo lepiej się potem stroi
A potem stroisz zaczynając od L4,L5 (heterodyna, tak aby trafić w pasmo),
L3 i L1 na max sygnału. Pomocny może być rysunek płytki, wtedy wywalamy zmieniane elementy a potem od strony druku lutujemy nowe. Z góry jest trochę gęsto i ciężko montować nowe elementy.
Acha jeszcze jedna ważna uwaga. Często po przestrojeniu zdarza się, że nie bardzo chodzi zakres fal długich. Spowodowane jest to przesunięciem cewki na rdzeniu fwrrytowym (antena AM).
No i nie bedziesz musiał tłumic sygnału z aneteny