witam potrzebuje wklad eepromu do kenwwod kdc 7090 gdzie moge znalesc albo jak ktos ma to prosze o pomoc place jak za prezydenta. radio wylancza sie po 30 minutach potem gdy wylacze i wlacze zasilanie i gra znowu 30 min.co mam zrobic walnac o sciane tym radiem