Witam,
Chcę zrobić na komputerze odsłuch na słuchawkach, ponieważ jest mi potrzebny do programu Traktor DJ.
Gdzie musze te słuchawki podłączyć i jak skonfigurować?
Moja karta dzwiękowa to: Relatek AC'97 Audio.
Posiada 5 wejść:
Pierwsze 3 są oznaczone tak:
Line Out:
Zielony - front
Czarny - rear
Pomarańczowy - c/sub
Pozostałe dwa są takie:
Różowy - mikrofon
Niebieski - line in
Załączam Screena karty dzwiękowej:
Chcę zrobić na komputerze odsłuch na słuchawkach, ponieważ jest mi potrzebny do programu Traktor DJ.
Gdzie musze te słuchawki podłączyć i jak skonfigurować?
Moja karta dzwiękowa to: Relatek AC'97 Audio.
Posiada 5 wejść:
Pierwsze 3 są oznaczone tak:
Line Out:
Zielony - front
Czarny - rear
Pomarańczowy - c/sub
Pozostałe dwa są takie:
Różowy - mikrofon
Niebieski - line in
Załączam Screena karty dzwiękowej: