logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak skonfigurować odsłuch na słuchawkach z kartą Realtek AC'97 Audio?

maldi93 04 Sty 2011 10:35 1940 4
REKLAMA
  • #1 8955316
    maldi93
    Poziom 12  
    Posty: 77
    Ocena: 7
    Witam,
    Chcę zrobić na komputerze odsłuch na słuchawkach, ponieważ jest mi potrzebny do programu Traktor DJ.
    Gdzie musze te słuchawki podłączyć i jak skonfigurować?
    Moja karta dzwiękowa to: Relatek AC'97 Audio.
    Posiada 5 wejść:

    Pierwsze 3 są oznaczone tak:
    Line Out:
    Zielony - front
    Czarny - rear
    Pomarańczowy - c/sub

    Pozostałe dwa są takie:
    Różowy - mikrofon
    Niebieski - line in

    Załączam Screena karty dzwiękowej:
    Jak skonfigurować odsłuch na słuchawkach z kartą Realtek AC'97 Audio?
  • REKLAMA
  • #2 8955601
    fuutro
    Poziom 43  
    Posty: 9921
    Pomógł: 1450
    Ocena: 836
    W najprostszej stereofonii interesuje Cię wYjście front (przednie główne), jeśli chodzi o słuchawki czy zestawy głośników. Z wEjść masz tylko mikrofon i line in.
  • REKLAMA
  • #3 8955912
    maldi93
    Poziom 12  
    Posty: 77
    Ocena: 7
    Chodzi o to abym miał dzwięk na głośnikach i słuchawkach z drugiego kanału.
  • REKLAMA
  • #4 8955923
    fuutro
    Poziom 43  
    Posty: 9921
    Pomógł: 1450
    Ocena: 836
    Drugiego kanału? Popytaj po sklepach czy nie mają rozdzielaczy. Wtedy to samo pójdzie i na słuchawki i na wzmacniacz z całą resztą.
  • #5 8970297
    maldi93
    Poziom 12  
    Posty: 77
    Ocena: 7
    Mam teraz taki problem, że nie mam dźwięku od mikrofonu... Nie słychać wogóle mikrofonu. Może trzeba któreś zworki przestawić na płycie głównej? Ale które od mikrofonu? Płyta główna to MSI ms 6701.
REKLAMA