Moze mi ktos wyjasni w jaki sposob sterowana jest pompa paliwa w golfi 3 silnik 1.4 ?
Wiadomo ze przez przekaznik a przekaznik chyba z kompa ?
W przekazniku jest jakis uklad czasowy ktory po przekreceniu kluczyka zalacza na chwile pompe.
A co jesli nie zalacza na ta chwile ?
Uszkodzony przekaznik pompy czy cos innego ?
Wiadomo ze przez przekaznik a przekaznik chyba z kompa ?
W przekazniku jest jakis uklad czasowy ktory po przekreceniu kluczyka zalacza na chwile pompe.
A co jesli nie zalacza na ta chwile ?
Uszkodzony przekaznik pompy czy cos innego ?