logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zminimalizować zajętość dysku przez Windows XP? Wasze doświadczenia?

Quantixer 14 Paź 2004 11:24 1509 9
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy sposobów na zmniejszenie zajętości dysku przez system Windows XP, szczególnie na małych dyskach. Proponowanym rozwiązaniem jest użycie programu nLite, który pozwala na odchudzenie systemu przed instalacją poprzez stworzenie nowej płyty instalacyjnej pozbawionej niepotrzebnych komponentów. Podano linki do pobrania nLite oraz dodatkowe źródła informacji i narzędzi optymalizacyjnych. Poruszono także temat integracji Service Packów (SP1, SP2) z instalacją Windows XP, wskazując na dostępność wersji z wbudowanym SP1 oraz problemy z wersją SP2, takie jak spowolnienie działania programów P2P i błędy na stronach WWW. Wskazano również na magazyn "Chip" i jego specjalne wydania jako źródło wiedzy i narzędzi do optymalizacji Windows XP.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA