W czsie użytkowania swojej wypasionej windy Xp (ze zintegrowanym service packiem he he) doszedłem do wniosku, że za dużo zabiera mi miejsca na dysku. Skoro dysku nieduży to i Windows powinien zajmować mało. Zatem zasadniczo chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze doświadczenia w obkrajaniu Windowsa Xp?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam