Witam mam problem z woda tzn. gdy popada deszcz mam prawie kaluze wody z tylu za fotelem kierowcy i nie wiem w czym tkwi problem!!??
Moze juz ktos mial taki problem i sobie z nim poradzil??
Z gory dziekuje za pomoc
Moze juz ktos mial taki problem i sobie z nim poradzil??
Z gory dziekuje za pomoc