Proszę o podanie trybu serwisowego do ww.TV.
Mam za małą amplitudę ramki i obraz przecentrowany na dół.
Podmieniłem wszystkie elektrolity na odchV i w zasilaczu.
Wymieniłem również kość odch V TDA1771.
Mam za małą amplitudę ramki i obraz przecentrowany na dół.
Podmieniłem wszystkie elektrolity na odchV i w zasilaczu.
Wymieniłem również kość odch V TDA1771.