Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

java scripts/teoretycznie zainstalowane praktycznie nie?

0t3k 03 Lut 2011 15:59 1047 4
  • #1 03 Lut 2011 15:59
    0t3k
    Poziom 8  

Witam!
    Mam mały problem. Nie jest on istotny, ale jednak chciałbym go rozwiązać. Nie mogę wyświetlić konkretnej strony internetowej, na której bardzo mi zależy. Widnieje komunikat:
    "Dostęp do ofert wymaga instalacji Java Script"
    No niby cóż za problem.... ale zainstalowałem i jave jako program na komputerze i wtyczkę do firefoxa. Na starym komputerze- przed wymianą- było OK. Na laptopie siostry -taki sam system, też działa. Tylko na tym moim blaszaku działać nie chce. Gdy wejdę w narzędzia ff, mam okienko java console, ale nic się nie dzieje nawet po włączeniu. Ogólnie wtyczka jest włączona do javy. W narzędziach i opcjach mam włączoną obsługę javascripts. Pozwalam im na wszystko co jest możliwe. I dalej to samo. Administracja strony nie ma pojęcia czym to może być spowodowane. Próbowałem także na innych przeglądarkach- opera i internet explorer- to samo. Odinstalowałem antywirusa- nortona, dalej nic.
    System- Windows 7 Ultimate 64bit

• #2 03 Lut 2011 16:06
    wlw_wl
    Poziom 38  

Java a JavaScript to dwie zupełnie różne rzeczy.
    Może masz w FF coś pokroju NoScript zainstalowane albo po prostu wyłączone skrypty JavaScript (jakoś przez coś ;) )?
    I możesz dać linka, zbadamy.

• #4 03 Lut 2011 16:26
    jaktotakto
    Poziom 12  

sprawdź czy masz zainstalowaną javę zarówno w wersji x64 jak i x32 ... jeśli masz x64 a nie masz x32 to przeglądarki, z reguły będące x32, nie będą wyświetlać poprawnie stron z javą ... pozdrawiam

• #5 03 Lut 2011 16:33
    0t3k
    Poziom 8  

Na przeglądarce IE 64bit jest to samo ;/

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME