Mirzzo w jednym z wątków poruszyłeś temat tzw. by-passa w układzie ogzewania np. poprzez usawienia grzejnika w łazience non stop na 5.
Czy możesz wyjasnić po co ten zabieg. Sam tak mam .. ale przydałyby się podstawy teoretyczn-praktyczne do tego.
Czy tylko po to aby pompa się nie spaliła ?
Czy możesz wyjasnić po co ten zabieg. Sam tak mam .. ale przydałyby się podstawy teoretyczn-praktyczne do tego.
Czy tylko po to aby pompa się nie spaliła ?