mam problem nie moge zainstalowac programu PixelView Station, mam akrte PixelView Play TV, sterowniki instaluja sie elegancko, ale jak ma zainastalowac oprogramowanie to wtedy wyskakuje komunikat o nazwie "16-bitowy podsystem Windows" a jego tresci brzmi:
"C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchamiania aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. Wybierz przycisk „Zamknij”, aby zakończyć działanie aplikacji."
i do wyboru mam tylko 2 opcje:
---------------------------
Zamknij Ignoruj
---------------------------
naciskam ignoruj i jest taki sam efekt jak zamknij - koniec
wie ktos jak to zainstalowac i co z tym moze byc ?
"C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchamiania aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. Wybierz przycisk „Zamknij”, aby zakończyć działanie aplikacji."
i do wyboru mam tylko 2 opcje:
---------------------------
Zamknij Ignoruj
---------------------------
naciskam ignoruj i jest taki sam efekt jak zamknij - koniec
wie ktos jak to zainstalowac i co z tym moze byc ?