Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterowanie zamkiem w volvo S80 1999r.

kikiu 22 Feb 2011 18:02 2450 4
    kikiu
    Level 2  
    Witam mam mały problem z zamontowaniem alarmu do Volvo S80, a mianowicie z wysterowaniem zamka centralnego, wiecie może jakie kable w tym aucie sterują zamkami i jakie impulsy??
    Znalazłem przewody na które jak podaje minusa to zamki się otwierają ale mam problem ze znalezieniem przewodu który będzie otwierał mi wszystkie drzwi, jest tam przewód na który jak podaje masę to zamyka się siłownik tylko w drzwiach kierowcy.
    Może tam jest to inaczej sterowane, a ja już zgłupiałem a auto stoi rozebrane i czeka na dokończenie.
    Dodam jeszcze tylko to że to nie pierwszy alarm który montuje, ale takie jaja to mi się jeszcze nie trafiły.

Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    kikiu
    Level 2  
    Wielkie dzięki, powiesz mi jeszcze czy jest taka opcja ze na tym fioletowo/białym mogło mi nie sterować przez kontrolkę, może to był powód tego że nie dawało mi żadnej reakcji bo niebiesko/ biały faktycznie reagował i to było otwieranie.
    Te przewody są w tej zielonej kostce od przełączników?
    xwit
    Level 33  
    Pozamykaj wszystkie drzwi a krańcówkę z drzwi kierowcy musisz ręką nacisnąć.No chyba,że jest w zamku.Nie pamiętam.Jeśli masz otwarte któreś drzwi to zamek sienie zamknie.Z tego co pamiętam tak jest w s60 to na pewno też w 80.
    kikiu
    Level 2  
    Tak tez robiłem, będę kombinował dalej, ale już jakiś trop.
    Dzięki...