Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki model TV wybrać? Granie na konsoli, głośniki.

24 Lut 2011 19:41 1565 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich, proszę was o pomoc ponieważ jestem żółtodziobem w tym temacie. Zdecydowałem się na kupno nowego tv, lecz nie wiem jaki model wybrać.
    Zależy mi na oglądaniu filmów w dobrej jakości, grze na konsoli,oraz podłączeniu dobrych głośników. Dodam ze tv miał by wisieć na ścianie,dlatego uważam ze Led byłby bardziej estetyczny. Modele brane pod uwageę
    1. Samsung Led UE40C5000
    2. LG Led LCD 42LE5300
    3. Sony LCD 40EX401(402)
    4. Samsung LCD LE40c650

Proszę was o wasze zdanie i wskazania na temat tych modeli i dlaczego.
    Jeśli macie inne modele w podobnych cenach to wasze sugestie miło widziane.

Moderowany przez Futrzaczek:

Tytuł tematu został skorygowany.

• Poziom 10  
    Coraz więcej osób odradza nowe LG ze względu na rzekomą awaryjność. W starszych modelach nie było źle, a z nowszymi nie miałem do czynienia więc nie potwierdzam ani nie zaprzeczam. Mimo wszytko dla spokojnego snu bym sobie odpuścił. O Samsungach poczytaj czy oby w tych modelach nie wystąpi problem z rozdwajającą się ramką. Zdania na ten temat również są podzielone. Pozostaje Sony co do którego jak na razie jakichkolwiek konkretnych przeciwwskazań nie widzę.
  • Poziom 10  
    Wydaje mi się, że jeśli tv miałby wisieć na ścianie to dobrze by było, gdyby miał przynajmniej te 42 cale. Co do firmy, zgodzę się z kolegą wyżej, że Sony jest jedną z najpewniejszych. Co mnie jednak zdziwiło, nie wymieniłeś Panasonica, a to bardzo porządna firma. Proponowałabym czterdziesto sześcio calowy model Soniaka, jeśli obawiasz się innych firm KDL-46EX401 (46-calowy telewizor LCD HD Ready z tunerem DVB-T i DVB-C z dekoderem HD MPEG4, technologią Live Colour Creation oraz ustawieniami ECO. Urządzenie zostało wyposażone w 4 złącza HDMI, 2 złącza Sart, złącze USB i Bravia Sync)
    http://www.kupujemy.pl/sony-bravia-kdl-46ex401-cena-sklep.html
  • Poziom 2  
    Poprosiłem o wasze propozycje ale w podobnej cenie a nie o 1000 zł. droższe. Panowie wypowiadajcie sie jeszcze..
  • Poziom 10  
    To zależy jakie są to tv od LG. A nie zastawiałeś w tym temacie nad plazma.

Ja z swej strony podam juz cos sprawdzonego a mianowicie mowa o LG 50PK350.

Ma wiele opinii a plazmy sa ponoć trwalsze jak LCD wiec warto się zastanowić.

Oczywiście ostateczna decyzja należy do ciebie :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Pokój położony od wschodu, ale bez problemu bo najczęściej przebywam tam wieczorem:) Odległość od tv miała by być 3 m. Najgorsze jest to że mam kablówke(multimedia) . Pewnie sobie dokupie dekoder ale to za jakiś czas. Co jeszcze chcesz wiedziec?