Potrafi znienacka ulec rozkalibrowaniu :? .
Nominalnie wydaje mu się, że napięcie na bateriach jest dwadzieścia parę woltów (przez co nie chce się podnieść). Natomiast po ustawieniu wszystkiego działa z jedną uwaga; żeby wskazywał full naładowane baterie (, a są nowe) muszę w programie ustawić trochę wyższe napięcie baterii niż rzeczywiste (zmierzone). Wygląda na problemy z właściwym pomiarem napięcia baterii.
Myślę o otoczeniu APC 2010, a wy co sądzicie?
Pozdrawiam.
Nominalnie wydaje mu się, że napięcie na bateriach jest dwadzieścia parę woltów (przez co nie chce się podnieść). Natomiast po ustawieniu wszystkiego działa z jedną uwaga; żeby wskazywał full naładowane baterie (, a są nowe) muszę w programie ustawić trochę wyższe napięcie baterii niż rzeczywiste (zmierzone). Wygląda na problemy z właściwym pomiarem napięcia baterii.
Myślę o otoczeniu APC 2010, a wy co sądzicie?
Pozdrawiam.