Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iplus Huawei E1750 słaby zasięg

kajba11 05 Mar 2011 17:40 3326 3
  • #1 05 Mar 2011 17:40
    kajba11
    Poziom 7  

Witam. Od pewnego czasu jestem użytkownikiem mobilnego Iplusa. Otóż mieszkam poza miastem gdzie zasięg jest słaby lub słabo odbierany przez w.w urządzenie. Po wielu nieudanych próbach powiększania zasięgu w urządzeniu postanowiłem napisać temat na tym forum. Mam na myśli zmianę niektorych kondensatorow lub innych elementow na płycie głownej. Próbowałem juz wiele razy powiekszyć antenę, ktora jest naprawdę bardzo mała lecz na nic się to nie zdało. Prędkosć pobierania na tym modemie jest naprawdę bardzo niska (przy zasiegu EDGE) do 20kb/s. Strony otwierają się godzinami albo wcale. Zasięgu trzeba szukać po całym domu biegając z podniesionym laptopem :D. Nie mam juz do niego siły proszę o pomoc.

• #2 05 Mar 2011 18:14
    witoj
    Poziom 29  

Na EDGE tak jest i nic na to nie poradzisz, sprawdź na mapie czy w pobliżu gdzie mieszkasz masz UMTS i zmień na plusa by tylko te nadajniki były.
    http://mapa.btsearch.pl

• #3 05 Mar 2011 18:21
    caber
    Poziom 17  

Ja też mam iplusa i modem huwaei 156G i mam też EDGE szybkość to 16 kb/s a od nadajnika 4-5 km.Zasięg jest na cztery kreski.

• #4 05 Lip 2011 22:00
    ziomalek2706
    Poziom 8  

ustaw sobie w aplikacji na połączenia APN ; internet 3g i łącz domyślnie przez internet 3g

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME