Witam!
Jestem w 3 gimnazjum i wybiram się do zawodówki na elektryka. Od razu informuje że technikum zamierzam zrobić po zsz. Moje pytanie gdzie mogę szukać pracy zaraz po szkole jako elektryk po zawodówce i jakie w ogóle mam szanse na zatrudnienie? Nie zamierzam w przyszłości zakładać własnej działalności. Odpowiadała by mi nawet praca na liniach wysokiego napięcia, w elektrowni,na budowie itp. Oczywiście wiem że troche to głupie pytać o takie rzeczy, skoro jeszcze gimnazjum nie skończyłem, tylko wolał bym to wiedzieć teraz i się tym nie przejmować.
Pozdrawiam!
Jestem w 3 gimnazjum i wybiram się do zawodówki na elektryka. Od razu informuje że technikum zamierzam zrobić po zsz. Moje pytanie gdzie mogę szukać pracy zaraz po szkole jako elektryk po zawodówce i jakie w ogóle mam szanse na zatrudnienie? Nie zamierzam w przyszłości zakładać własnej działalności. Odpowiadała by mi nawet praca na liniach wysokiego napięcia, w elektrowni,na budowie itp. Oczywiście wiem że troche to głupie pytać o takie rzeczy, skoro jeszcze gimnazjum nie skończyłem, tylko wolał bym to wiedzieć teraz i się tym nie przejmować.
Pozdrawiam!