logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Schemat urządzenia wzmacniającego sygnał w telefonach bezprzewodowych

mmate 27 Paź 2004 13:27 1506 4
REKLAMA
  • #1 941158
    mmate
    Poziom 18  
    Posty: 317
    Pomógł: 31
    Ocena: 3
    Czy ma ktos jakis schemat urzadzenia wzmacniajacego sygnal w telefonach bezprzewodowych?
    Albo chociaz namiary na takie urzadzenia
  • REKLAMA
  • #2 941198
    Panda02
    Poziom 32  
    Posty: 1612
    Pomógł: 158
    Ocena: 118
    Z postu rozumiem, że chodzi o zwiększenie zasięgu działania telefonu. Jaki to jest telefon: producent i typ?
  • REKLAMA
  • #3 941208
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #4 941412
    Zutket
    Poziom 36  
    Posty: 2876
    Pomógł: 270
    Ocena: 1045
    Witam
    Jeżeli chodzi o Gigasety Siemensa, to można zastosować ,,Gigaset Repeater”. Jest tylko jeden problem – trzeba mieć gdzie go postawić na granicy zasięgu stacji bazowej i jeszcze go zasilić z sieci. Jeżeli ma działać na terenie firmy to raczej nie ma z tym problemów. Gorzej jak ma być wykorzystany do celów prywatnych.
    Pozdrawiam.
    :)
  • #5 941483
    W.Wojtek
    Specjalista od telefonów
    Posty: 3118
    Pomógł: 245
    Ocena: 430
    Cos takiego jak wzmacniacz sygnału nie istnieje w praktyce.
    Potrzebne by były 2 sztuki -jeden do bazy i drugi do słuchawki.
    Samo zwiększenie zasięgu bazy nic nie da.
    Zbudowanie samemu nierealne.
    Jedyne wyjście to repetier do Gigasetów-postawiony na granicy zasięgu bazy powiększa jej zasięg o kolejne 150 m.
    Drogi,wymaga meldowania,i zasilania z sieci elektrycznej.
    WW
REKLAMA