Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piekarnik whirlpool AKP 402IX- jak uruchomić

02 Kwi 2011 18:55 12888 5
  • Poziom 2  
    Proszę o pomoc.
    Moja mama kupiła sobie ten piekarnik niestety nie było przy nim instrukcji a my jesteśmy chyba zbyt tępe bo nie potrafimy go uruchomić. Dla mnie logicznym jest że na pokrętłach należy ustawić temperaturę oraz program (która grzałka czy to ma być termoobieg itd) tak też zrobiłam niestety piekarnik się nie uruchomił, na wyświetlaczu pojawiła sie literka C i nic z tym nie można zrobić, próbowałam przyciskać każdy z przycisków ale nic się nie działo. Bardzo proszę o poinstruowanie mnie jak uruchomić ten sprzęt albo jeszcze lepiej wskazanie gdzie można znaleźć instrukcję po polsku bo przegrzebałam trochę internet i nic nie mogę znaleźć.
  • Poziom 24  
    Potrzeba nastawić jeszcze temperaturę któreś pokrętło do tego służy
  • Poziom 2  
    Tak jak napisałam wcześniej ustawiłam temperaturę pokrętłem oraz ustawiłam drugie pokrętło na odpowiedni program i nic się nie stało jedyne co się zmieniło to godzina na wyświetlaczu zamieniła się w literkę C, (nawet światło w piekarniku sie nie zapaliło-światło działo tylko wtedy gdy pokrętło ustawione jest na żarówkę)

Dodano po 23 [minuty]:

Teraz właśnie na jakiejś stronie doczytała m że ten piekarnik ma "blokadę przed przypadkowym uruchomieniem, która pozwala na zablokowanie elementów sterujących piekarnikiem"
    Podejrzewam że właśnie ta blokada nie pozwala mi uruchomić piekarnika ale jak odblokować TO?
  • Specjalista AGD
    Zabezpieczenie przed dziećmi to symbol kluczyka , Ty nie masz po prostu ustawionego bieżącego czasu i dlatego nie możesz uruchomić piekarnika , jak wbić czas masz w instrukcji podanej przez kolegę rumpela.