Witam!
Mam taki temat na Pracowni w Technikum. Szukałem już na elektrodzie, diodzie i w google, ale nic nie znalazłem. Są tylko z uziemieniem, a uziemienie mamy robić osobno. Proszę o jakieś linki, schematy, trochę teorii... Z góry wielkie dzięki!
Mam taki temat na Pracowni w Technikum. Szukałem już na elektrodzie, diodzie i w google, ale nic nie znalazłem. Są tylko z uziemieniem, a uziemienie mamy robić osobno. Proszę o jakieś linki, schematy, trochę teorii... Z góry wielkie dzięki!