To ja tak jeszcze raz:
Drogi moderatorze _Robak_ jak w treści poprzedniego posta wpisałem linki do miejsca skąd można pobrać projekty to zostały one usunięte jako niezgodne z regulaminem forum. Jak załadowałem projekty w treść wiadomości to znów zostały usunięte, gdyż angażują punkty innych czytelników forum "nikt nie chce poświęcać punktów na moje wypociny". Prosiłbym abyście się zastanowili jaka jest ogólna zasada forum bo myślę, że chyba pomaganie innym. Nie wiem dlaczego mój post wylądował w koszu.
Kolego Nsvinc, nie wymagam od nikogo pomocy i jak nie chcesz pomóc i poświęcać swoich "cennych punktów" no to po prostu tego nie rób. Zadałem sobie tyle trudu, że zanim wstawiłem swój post na forum zrobiłem to wszystko co radzisz. Doczytałem co może powodować hard fault exception zanim wstawiłem post. Nie bardzo rozumiem jaki jest powód błędów gdyż bliźniacze projekty pod keilem działają i sądzę, że coś innego jest ich przyczyną. Gdybym sam umiał sobie poradzić ze swoim problemem to nie rozpoczynałbym dyskusji i nie wstawiał bym projektów, które angażują "cenne" punkty innych użytkowników.
Zrobiłem to bo moim zdaniem odpaleni gotowego projektu wymaga jak najmniej własnego zaangażowania osób, które ewentualnie chcą pomóc.
Zamieszczam mój post jeszcze raz. Prosząc o pomoc osoby które naprawdę chcą pomóc. Spodziewam się, że i tak post pewnie znowu wyląduje w koszu,
albo zostanie napiętnowany.
//------------------------------------------------------------------------
Witam,
Próbuję napisać 1 program dle FreeRTOS'a i STM32f1007CL pod Eclipsem i mam taki problem, że aplikacja się zawiesza, gdyż następuje Hard Fault Exception.
Program ma migać 2 diodami w 2 osobnych taskach z różną częstotliwością. Robiłem już to pod Keilem i wszystko było ok. Teraz próbuje zrobić to samo pod Eclipsem i po wejściu już do Tasków program się zawiesza. Poniżaj zamieszczam linki do spakowanych projektów. działającego dla Keila, (działającego dla AVRstudio na mikrokontroler ATmega128) i niedziałającego dla Eclipsa. Ma ktoś jakieś pomysły? Proszę o pomoc bo walczę z tym już od 3 dni. Uważam, że powodem zawieszania się programu nie jest przepełnienie stosu, gdyż przydzielenie większej ilości stosu dla zadania wcale nie wydłuża poprawności jego działania. Program wchodzi do każdego z Tasków, w każdym zapala diodę ale już nie następuje wygaszenie żadnej z diod.
[/code]
Drogi moderatorze _Robak_ jak w treści poprzedniego posta wpisałem linki do miejsca skąd można pobrać projekty to zostały one usunięte jako niezgodne z regulaminem forum. Jak załadowałem projekty w treść wiadomości to znów zostały usunięte, gdyż angażują punkty innych czytelników forum "nikt nie chce poświęcać punktów na moje wypociny". Prosiłbym abyście się zastanowili jaka jest ogólna zasada forum bo myślę, że chyba pomaganie innym. Nie wiem dlaczego mój post wylądował w koszu.
Kolego Nsvinc, nie wymagam od nikogo pomocy i jak nie chcesz pomóc i poświęcać swoich "cennych punktów" no to po prostu tego nie rób. Zadałem sobie tyle trudu, że zanim wstawiłem swój post na forum zrobiłem to wszystko co radzisz. Doczytałem co może powodować hard fault exception zanim wstawiłem post. Nie bardzo rozumiem jaki jest powód błędów gdyż bliźniacze projekty pod keilem działają i sądzę, że coś innego jest ich przyczyną. Gdybym sam umiał sobie poradzić ze swoim problemem to nie rozpoczynałbym dyskusji i nie wstawiał bym projektów, które angażują "cenne" punkty innych użytkowników.
Zrobiłem to bo moim zdaniem odpaleni gotowego projektu wymaga jak najmniej własnego zaangażowania osób, które ewentualnie chcą pomóc.
Zamieszczam mój post jeszcze raz. Prosząc o pomoc osoby które naprawdę chcą pomóc. Spodziewam się, że i tak post pewnie znowu wyląduje w koszu,
albo zostanie napiętnowany.
//------------------------------------------------------------------------
Witam,
Próbuję napisać 1 program dle FreeRTOS'a i STM32f1007CL pod Eclipsem i mam taki problem, że aplikacja się zawiesza, gdyż następuje Hard Fault Exception.
Program ma migać 2 diodami w 2 osobnych taskach z różną częstotliwością. Robiłem już to pod Keilem i wszystko było ok. Teraz próbuje zrobić to samo pod Eclipsem i po wejściu już do Tasków program się zawiesza. Poniżaj zamieszczam linki do spakowanych projektów. działającego dla Keila, (działającego dla AVRstudio na mikrokontroler ATmega128) i niedziałającego dla Eclipsa. Ma ktoś jakieś pomysły? Proszę o pomoc bo walczę z tym już od 3 dni. Uważam, że powodem zawieszania się programu nie jest przepełnienie stosu, gdyż przydzielenie większej ilości stosu dla zadania wcale nie wydłuża poprawności jego działania. Program wchodzi do każdego z Tasków, w każdym zapala diodę ale już nie następuje wygaszenie żadnej z diod.
[/code]