Czesc mam taki problemik. Moja nokia 3210 często traci zasięg, nie mogę wysyłac z niej sms-ów, dzwięk podczas rozmowy jest zniekształcony-przerywa, baterie wyładowują sie po 1 dniu (są nowe 1200mAh) POMOCY. Poza tym szukam softu do tej komórki. Plis jakieś adresy stron bo w GOOGLE NIE MA !!!!