Witam!
Udało mi się przywrócić płytę główną od 3210 do życia. Dostałem ją od kolegi. Po kilku zabiegach typowo kosmetycznych(wymiana gnazda SIM, złącza anteny, wyłącznika) wgrałem zmodyfikowany soft. Standartowo Reset Full Factory, SP locks, FAID. Problem jest tego typu że czasami przy włanczaniu telefonu nie łapie on zasięgu i nie słychać dzwięków klawiszy. Wtedy uruchamiam jeszcze raz. I kiedy już złapie zasię to podczas rozmowy słychać niekiedy zniekształcenia. Poroszę o pomoc. Pozdrawiam
Udało mi się przywrócić płytę główną od 3210 do życia. Dostałem ją od kolegi. Po kilku zabiegach typowo kosmetycznych(wymiana gnazda SIM, złącza anteny, wyłącznika) wgrałem zmodyfikowany soft. Standartowo Reset Full Factory, SP locks, FAID. Problem jest tego typu że czasami przy włanczaniu telefonu nie łapie on zasięgu i nie słychać dzwięków klawiszy. Wtedy uruchamiam jeszcze raz. I kiedy już złapie zasię to podczas rozmowy słychać niekiedy zniekształcenia. Poroszę o pomoc. Pozdrawiam