Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE32A430 sam przełącza źródło sygnału

kwojci01 10 Kwi 2011 23:29 6127 7
  • #1 10 Kwi 2011 23:29
    kwojci01
    Poziom 2  

Witam,
    Mam problem z TV jak w temacie sam przełącza okresowo źródło sygnału wejściowego z HDMI1 na którym domyślnie pracuje na Złącze 1 a później Złącze 2 i znów na HDMI1 czy ktoś ma pomysł jak usunąć taką usterkę? Dodam że nie jest to wciśnięty przycisk na pilocie. Wyjąłem z niego baterie aby się upewnić.

Pozdrawiam
    Krzych

0 7
  • #3 11 Kwi 2011 19:24
    kwojci01
    Poziom 2  

Witam, dzięki za podpowiedź, bardzo dobry pomysł. Odpiąłem klawiaturę i będę obserwował.
    Pozdrawiam
    Krzych

0
  • #4 11 Kwi 2011 21:06
    lamer.
    Poziom 33  

JEDD napisał:
    Odłącz klawiaturę i sprawdź czy są zmiany.

A czy z klawiatury można w prosty sposób przełączać źródła sygnału?
    Coś Ci się chyba pomyliło, jest P+ i P- ale te przyciski, w bezpośredni sposób nie przełączają pomiędzy źródłami sygnału.

0
  • #5 11 Kwi 2011 21:12
    JEDD
    Poziom 29  

Nie wiem czy kojarzysz ale w większości LCDków jest taki magiczny przycisk o nazwie SOURCE, dzięki temu można bez przeszkód przełączać źródło sygnału. Pozdrawiam.

0
  • #6 11 Kwi 2011 21:32
    lamer.
    Poziom 33  

Cytat:
    Nie wiem czy kojarzysz ale w większości LCDków jest taki magiczny przycisk o nazwie SOURCE,

A tak masz rację, ale ten model (o ile dobrze pamiętam) posiada trzy HDMI, dwa EURO, COMPONENT oraz PC.

0
  • #7 11 Kwi 2011 21:38
    JEDD
    Poziom 29  

lamer. napisał:
    ...ten model (o ile dobrze pamiętam) posiada trzy HDMI, dwa EURO, COMPONENT oraz PC.

Tu Ty masz rację, może autor postu nie dopisał pozostałych źródeł, na razie czekamy co kwojci01 nam powie.

0
  • #8 11 Kwi 2011 22:35
    kwojci01
    Poziom 2  

Witajcie,
    Odpiąłem płytkę klawiatury i na razie TV działa jeden dzień bez problemów a rano dostawał szału :-). Być może przycisk SOURCE na klawiaturze TV zlokalizowanej z prawej strony robił całe zamieszanie. Jak dojdę do czegoś mądrzejszego to napiszę.

Pozdrawiam
    Krzych

0
  Szukaj w 5mln produktów