W trakcie przeglądania kilku "okolicznych" zdjęć wszystko jest ok- płynnie i szybko. Problem zaczyna się przy dłuższym trzymaniu klawisza lewo/prawo, oświeca się dioda karty, aparat robi zwis na kilka sekund i kolejne zdjęcia wskakują co ok sekundę. Równie dynamicznie (w złym słowa znaczeniu) pracuje powiększenie zdjęcia lub przeglądanie miniaturek.
Mulenie jest bardzo irytujące, nawet stare kompakty działały szybciej ;/
Aparat i problem mam od nowości, nie wiem już czy jest to wina jakiś ustawień karty, czy karty. Ta która w niej siedzi to Kingston 8GB 133x elite pro (ponoć szybka), wkładałem nawet stare trupu <256 mega i nie było różnicy.
Czy ktoś tak jeszcze ma?
No cóż, wydaje mi się że karta równoległa powinna śmigac lepiej niż z szeregowym zapisem danych.
Mulenie jest bardzo irytujące, nawet stare kompakty działały szybciej ;/
Aparat i problem mam od nowości, nie wiem już czy jest to wina jakiś ustawień karty, czy karty. Ta która w niej siedzi to Kingston 8GB 133x elite pro (ponoć szybka), wkładałem nawet stare trupu <256 mega i nie było różnicy.
Czy ktoś tak jeszcze ma?
No cóż, wydaje mi się że karta równoległa powinna śmigac lepiej niż z szeregowym zapisem danych.