witam,
chciałbym podpiąć modul sterujący zamkiem (centralny fabryczny), wszystko działa ok, ale nie wiem gdzie znaleźć przewody odpowiadające za prace kierunkowskazów (gdzie należy się podpiąć aby kierunki sygnalizowały zamykanie/otwieranie drzwi).
pozdrawiam
chciałbym podpiąć modul sterujący zamkiem (centralny fabryczny), wszystko działa ok, ale nie wiem gdzie znaleźć przewody odpowiadające za prace kierunkowskazów (gdzie należy się podpiąć aby kierunki sygnalizowały zamykanie/otwieranie drzwi).
pozdrawiam