logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie podłączyć przewody kierunkowskazów w PUNTO 75 SX do modułu centralnego?

cruser 05 Lis 2004 08:48 1320 2
REKLAMA
  • #1 961972
    cruser
    Poziom 11  
    Posty: 13
    witam,
    chciałbym podpiąć modul sterujący zamkiem (centralny fabryczny), wszystko działa ok, ale nie wiem gdzie znaleźć przewody odpowiadające za prace kierunkowskazów (gdzie należy się podpiąć aby kierunki sygnalizowały zamykanie/otwieranie drzwi).

    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 962144
    kk.2000
    Poziom 26  
    Posty: 641
    Pomógł: 91
    Ocena: 90
    przewody NA PEWNO znajdziesz przy wtyczce WŁĄCZNIKA świateł awaryjnych. Z twojego sterownika CZ powinny wychodzić 2 kabelki sygnalizacyjne +12V i podłączasz je pod 2 kabelki kierunkowskazów (strona L i P).
  • #3 962179
    immo
    Poziom 14  
    Posty: 42
    Pomógł: 7
    Ocena: 16
    Albo w progu od strony kierowcy,jak dobrze pamiętam to są niebieskie przewody z białym i czarnym paskiem(chyba ale na 100% nie jestem pewien co do pasków)w każym bądz razie napewno nioebieskie z paskiem.
REKLAMA