kopiarka jest czysta, elktrody czyste, optyka czysta, nowy bęben (6000 kopii) było wszystko ok. A teraz gdy przy rozjaśnieniu maksymalnym na kartce pojawia sie szare tło (najsilniejsze w środku kopii) dwie równoległe smużki na samym początku kartki i wokół bladego tekstu białe obwódki wokól literek. po przyciemnieniu wszystko wraca do normy i kopia wychodzi czysta i kontrastowa. proszę o ewentualną pomoc w zlikwidowaniu tego zjawisjka.