Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 moduł komfortu czy coś innego

tomasz sadowski 19 Kwi 2011 21:12 4711 6
  • #1 19 Kwi 2011 21:12
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

Witam kolegów
    Na wstępie zaznaczę że już oczytałem się postów na temat komfortu w Passacie i jest tego na prawdę od groma Od tego czytania nie jestem już pewien niczego i dlatego potrzebuje świeżego spojrzenia na temat a mianowicie
    Passat B5 nie zamyka z drzwi kierowcy niczego natomiast otwiera zarówno drzwi jak i szyby .Z drzwi pasażera zamyka i otwiera i szyby i drzwi ale bez drzwi kierowcy .Bagażnik steruję wszystkim zarówno na otwarcie jak i na zamknięcie .Podejrzewam że uszkodzone są siłowniki w przednich drzwiach , moduł komfortu suchy nie widać śladów korozji, śniedzi itp .Przewody również wyglądają dobrze Vag pokazuję dosłownie wszystko (uszkodzenie siłowników, brak sterowania lusterek ,klapę) Błędy to 00930 , 00931, 01389 , 00928 , 00934, 00929, 00944 Dodam że jest problem ze sterowaniem z klucza i nie ma możliwości dokodować go ponownie Może ktoś z kolegów miał podobny przypadek i podpowie coś co naprowadzi mnie na usterkę . Siedzę już nad tym autkiem i tracę koncepcję od czego teraz zacząć .Nie znam objawów wcześniejszych bo autko przyjechało z za miedzy .
    Pozdrawiam

• #3 19 Kwi 2011 22:22
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

Pisałem ,że nie zamyka żadnych drzwi a jedynie otwiera ,szyby też tylko opuści . Ten jest na 99%walnięty tylko zastanawiam się skąd tyle błędów i to różnych

• #4 19 Kwi 2011 23:02
    sławol
    Poziom 17  

tomasz sadowski napisał:
    Witam kolegów
    Bagażnik steruję wszystkim zarówno na otwarcie jak i na zamknięcie

A więc siłowniki w czterech drzwiach dobre, chyba co ?

• #5 20 Kwi 2011 22:28
    bodzio012
    Poziom 31  

Wyciągaj zamek na stół

• #6 20 Kwi 2011 22:39
    ele5
    Poziom 26  

Do przelutowania płytka wewnątrz zamka.Dzisiaj robiłem całą lewą stronę.Objawy identyczne.

• #7 14 Lis 2011 17:59
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

U mnie nie dość że walnięta płytka to puścił lut fabryczny w lewym progu (3 przewody z masą ), skręcający pod siedzenie kierowcy . Dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo