Witam mam taki moduł SAP8036563 ,czy ktoś miał już podobny problem mianowicie wyświetlacz nie świeci,dioda gotowa ciągle pulsuje (bez końca),a blokada drzwi ciągle się świeci,oraz palą się 3 diody czerwone z : obroty wirowania,dodatkowe płukanie,łatwe prasowanie, na razie co zauważyłem to tak płyta reaguje na przytrzymanie na 3s przycisku start,diody gasną i znów od razu się zapalają,triak blokady drzwi jest ciągle wysterowany,ale jak robię reset to na chwilę jest gaszony i po resecie znów od razu podaje 230V,przetwornica daje 5V oraz 12.35V,więc jest ok,będe wdzięczny za każdą odpowiedź.