Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II - wyświetla doładuj akumulator

26 Kwi 2011 08:55 16149 6
  • Poziom 2  
    Jeżdżę Renault Laguna II 2.2dci rocznik 2002. Co jakiś czas na wyświetlaczu ukazywała się informacja, że mam doładować akumulator. Akumulator faktycznie nie miał podtrzymania. Wymieniłem go na nowy. Niestety na wyświetlaczu nadal pojawia się co jakiś czas informacja o doładowaniu akumulatora. Firma zakładająca nowy akumulator twierdzi, że widocznie komputer w samochodzie nałapał błędów w czasie, gdy jeździłem na starym akumulatorze. Podkreślam, że ładowanie jest jak w podręczniku.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    A to nie chodzi o baterię karty?
  • Poziom 2  
    Rzecz nie dotyczy baterii karty. W aucie jest wszystko OK oprócz tego nieszczęsnego komunikatu.
  • Poziom 42  
    A jak brzmi oryginalny komunikat (czyli w obcym języku)
  • Poziom 2  
    Witam
    mam ten sam problem i ciekaw jestem czy kolega sobie poradził
    mam Lagune II 2004 1.9 dci jakis czas temu pokazal mi sie komunikat "Baterie Schwach" co ma znaczyc słaby akumulator. wiele nie mysląc kupiłem nowy ale jeszcze w ten sam dzien pokazywal mi sie znowu ten sam komunikat wiec po wizycie u mechanika doszlismy do wymiany alternatora.
    tak po tygodniu od wymiany znowu pokazuje mi sie ten komunikat. wszystko dziala poprawnie jak u kolegi ale pokazuje sie ten komunikat ktory mnie juz rozp......

Dodano po 4 [minuty]:

bede wdzieczny za jakąś pomoc słabo sie jezdzi autem z mysla ze cos moze byc nie tak
    z gory dzieki
  • Poziom 32  
    Co za osioł wymienił dobry alternator ?
    Ten komunikat sygnalizuje słabą baterie w karcie !
  • Poziom 2  
    czyli taki komunikat z narysowanym akumulatorem i napisem baterie schwach
    to odnosnie baterii w karcie?

masaaaaaakraaaaaa!

zanim przeczytalem Twoja odpowiedz sam sprawdzilem czy z ta bateria to prawda i wlozylem nowa ale jakiejs badziewnej firmy bateryjke i odpalil mi tak juz z nutka niepewnosci pojechalem do sklepu i jak juz chcialem ze sklepu wrocic to masakra odpalil i odrazu przygasal az zgasl druga proba i odrazu zgasl
    wlozylem spowrotem ta stara i odpalil normalnie pojade zaraz kupoc pozadna nowa baterie i bede widzial

wielkie dzieki za pomoc
    ale jak by nie bylo 500e w plecy
    moglem wczesniej pisac
    pozdrawiam