Witam
Jak odblokować Windowsa w tym modelu Mio?
Pozdrawiam
Jak odblokować Windowsa w tym modelu Mio?
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam# if procExists AppStartupSec.exe
# kill AppStartupSec.exe
# EndIf
if procExists SmartST_CE.exe
kill SmartST_CE.exe
EndIf
if procExists Spirit.exe
kill Spirit.exe
EndIf
Run \windows\explorer.exeCytat:\Storage Card
folder:
SEEKER2_T600
w tym folderze Pakiet Mortscripta, plik auto.mscr
Kod:
# if procExists AppStartupSec.exe
# kill AppStartupSec.exe
# EndIf
if procExists SmartST_CE.exe
kill SmartST_CE.exe
EndIf
if procExists Spirit.exe
kill Spirit.exe
EndIf
Run \windows\explorer.exe
Pontikos napisał:1. urzadzenie podlaczasz do komputera kablem USB - zglasza sie w "moj Komputer" jako dwa nowe napedy - ten drugi to karta SD - czyli wlasnie Storage Card
2. Storage Card oznacza po prostu karte SD - mozesz to zrobic takze w czytniku takich kart, np. laptopie.
Cytat:Folders:
DumpFiles
ExtraDumpFiles
My Documents
Navman
Navman_unused
Program Files
Files:
NVM0
NVM1
NVM3
NVM5
PL_Log.bin
Source. txt
app_startup.txt
autorun.inf
cfpins.sig
cfpins.xml
device.sig
device.xml
install.ini
mio.ico
paths.xml
upgrade.htm
Pontikos napisał:Polecam lekture specyfikacji mio 685 (Link) - Z naciskiem na przyjrzenie sie poz.4![]()
Nie zmuszaj nas do korygowania tak trywialnych kwestii ;/
Pontikos napisał:OK, ale "Mio Navman 675" to nie model mio 685Zwracam honor, faktycznie wyszla wersja tego modelu na UK + IR w wersji bez gniazda SD
![]()
Napisz z nalepki tylnej model N, czyli np: "N179"
Postaramy sie zrobic ten model takze![]()
Zamiesc tu zawartosc pliku appstartupsec.ini - jest chyba w \program files\navman\
[AppStartupSec]
TurnOffConsole=TRUE
[Process1]
RelativePath=TRUE
ProcessFile=SmartST_CE.exe
DefaultCmdLine=
BootCmdLine=
StartOnBoot=1
MaxRestarts=3
TreatCloseAsError=TRUE
Major=TRUE
WindowName=SmartST_CE
MaxCloseMessages=10
KeysToForward=0x7A,0xC4
KeysToBoot=
[Process2]
RelativePath=FALSE
ProcessFile=Program Files\Screen Saver\VideoShow.exe
DefaultCmdLine=
BootCmdLine=
StartOnBoot=0
MaxRestarts=0
TreatCloseAsError=FALSE
Major=FALSE
WindowName=VideoShow
MaxCloseMessages=10
KeysToForward=0x7A,0xC4
KeysToBoot=
Pontikos napisał:OK, ale "Mio Navman 675" to nie model mio 685Zwracam honor, faktycznie wyszla wersja tego modelu na UK + IR w wersji bez gniazda SD
![]()
Napisz z nalepki tylnej model N, czyli np: "N179"
Postaramy sie zrobic ten model takze![]()
Zamiesc tu zawartosc pliku appstartupsec.ini - jest chyba w \program files\navman\
[Process1]
RelativePath=FALSE
ProcessFile=Program Files\Cecmd.exePontikos napisał:Use your head, Luke, jak mawial ten maly zielony, pomarszczony.![]()
wgrywasz na karte pamieci SD cokolwiek chcesz (up to 16 GB !) i uruchamiasz z commandera.
Uruchom kilka roznych i sam porownaj i ocen.