Witam!
jestem nowym forumowiczem i posiadam Mio Spirit 480, nie mogę za żadne skarby poradzić sobie z odblokowaniem WinCe w tym gpsie, a dużo już czytałem na przeróżnych stronach... tematu nie widziałem na forum, więc zakładam, z góry dziękuje...
Pozdrawiam!
jestem nowym forumowiczem i posiadam Mio Spirit 480, nie mogę za żadne skarby poradzić sobie z odblokowaniem WinCe w tym gpsie, a dużo już czytałem na przeróżnych stronach... tematu nie widziałem na forum, więc zakładam, z góry dziękuje...
Pozdrawiam!