Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dwie karty graficzne w jednym kompie

13 Lut 2003 19:18 2744 7
  • Poziom 21  
    mam male pytanko - czy moge w kompie miec dwie karty graficzne ??
    jedna na agp droga na pci oczywiscie, obecnie mam rive tnt 2 i wlasciwie by mi wystarczyla gdyby miala tv out ... wymyslilem sobie ze znajde karte na pci z tv outem i do niej podlacze telewizor - czy takie rozwiazanie bedzie dzialac ?

no i czy jakas karta na pci podola odtwarzaniu filmow ??
  • Poziom 42  
    Mieć można, nawet będzie to działać, filmy na PCI da się oglądać, Pytanie jest tylko czy warto bo koszt taniej karty geforce z tvout jest niewielki.
  • Poziom 21  
    moze i masz racje - gdybym jednak zdecydowal sie na karte na PCI - ile mega musi conajmniej miec ??
  • Poziom 23  
    Do czego do ogladania filmów czy do dwóch monitorów? W pierwszym przypadku wystarczy nawet 4MB. W drugim jeszcze mniej. Tylko, ze do filmów to potrzebmy jest procesor przynajmniej 200MMX. No i oczywiście, że będzie wszystko działało,. pod warunkiem, że nie będzie to windows95 (brak obsługi dwóch kart graficznych) - wszystko w górę będzie dobre.
  • Poziom 21  
    komp athlon xp 1700, 256 DDR i xp na pokladzie wiec powinno chodzic :) teraz tylko taka karte znalezc :)

moze ktos ma i chce sie pozbyc ? :D
  • Poziom 16  
    Witaj,
    powinna mieć 2 do 4 MB ramu.
    Karty z większą iloscią pamięci są znacznie droższe.
    Zwróć uwagę na karty firmy ATI. Mają one bardzo dobre parametry sygnału na wyjściu TV.
    Na stronie: http://mirror.ati.com/products/builtdesktoppc.html
    można znaleźć opisy i drivery do wszystkich produktów.
    Ekonomiczny wybór to karta z chipsetem 3D RAGEII +
    lub 3D RAGE II+DVD .
    Pozdrawiam.
  • Spec od komputerów
    zwroc uwage na sterowniki, czy masz je w XP? , potrzebne sa zgodne z DX6.