Pomóżcie, który z nich jest godny polecenia – ewentualnie inny do zaproponowania o podobnych parametrach.
Chciałbym przeznaczyć max 2 – 2,3 tys. na dobry okap, najlepiej w podobnej (skośnej) stylistyce.
Te dwa wydaja mi się ciekawe:
http://www.ceneo.pl/864745
http://www.ceneo.pl/223549
Czy ktoś ma doświadczenie z takim sprzętem? Może podpowiedzieć, czym powinienem się sugerować?
Chciałbym mieć w miarę cichy i wydajny sprzęt, sterowany dotykowo. Napiszcie co sądzicie o moim wyborze.
Chciałbym przeznaczyć max 2 – 2,3 tys. na dobry okap, najlepiej w podobnej (skośnej) stylistyce.
Te dwa wydaja mi się ciekawe:
http://www.ceneo.pl/864745
http://www.ceneo.pl/223549
Czy ktoś ma doświadczenie z takim sprzętem? Może podpowiedzieć, czym powinienem się sugerować?
Chciałbym mieć w miarę cichy i wydajny sprzęt, sterowany dotykowo. Napiszcie co sądzicie o moim wyborze.