No niestety instalki nie znalazlem ( kiedys musze porzadek zrobic).
Ale znalazlem bardzo okrojona wersje Pascala, bez problemu da sie pisac programy. Kiedys komus pomagalem cos pisac i mi zostalo. Jest mala to jesli chcesz mozesz pobrac.
Wystarczy rozpakowac gdziekolwiek i dziala, sprawdzilem, fakt niema zaawnsowanych biblotek ale do pisania szkolnych programow nadaje sie.
Jest w sumie alternatywa bo Delphi to taki pascal pod winde.
Ale jesli to ma byc do szkoly to polecam to co daje w zalaczniku. Jest tam kilka drobnych programow ale to tak dostalem. W sumie taka wersje rozpowszechnialo sie na plytkach z gazet kiedys i w szkolach tego pelno.
Jest inna alternatywa, zainstalowac pelną wersje u znajomego co ma 98,95,dos, spakowac i przeniesc, tez powinno dzialac.
Załączniki:
-
Pascal.zip
(1.55 MB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.