Witam, nie chcę zakładac nowego tematu odnośnie centralnego zamku i piszę w tym. Mój centralny zamek przestał działać tak poprostu jest to carisma 1,8 GDI centralny jest mechaniczny czyli z kluczyka, nie z pilota (nie posiadam pilota) kiedys mi sie tak stało i poprostu wymieniłam bezpiecznik i zadziałało , a teraz jednak bezpiecznik był ok a centralny nie działa . W aucie jest taki przełącznik w środkowym tunelu którym moznabyło zamykać wszystkie drzwi a teraz po jego naciśnięciu słychac tylko małe przytyknięcie w okolicach kierownicy. Jesli któs posiada jakiś schemat instalacji centr zam lub ma jakies sugestie co moge pokombinowac to byłabym wdzięczna

, acha nie jestem zupełnym laikiem jesli chodzi o auta i prosze nie kierować mnie do elektryków.
Pozdrawiam
Iwona