Witam.
Postanowiłem pobawic sie lcd graficznym i panelem dotykowym na jakiejś atmedze (jeszcze nie wybrałem jakiej) Mam do dyspozycji 100zł jaki polecacie Lcd najlepiej żeby był już z jakąś biblioteką.
Uczę się programować w c.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Postanowiłem pobawic sie lcd graficznym i panelem dotykowym na jakiejś atmedze (jeszcze nie wybrałem jakiej) Mam do dyspozycji 100zł jaki polecacie Lcd najlepiej żeby był już z jakąś biblioteką.
Uczę się programować w c.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.